Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Jeziorzany, mazowieckie

  • 905 000 zł
  • 18 100 m²
  • 50 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka rolna, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Jeziorzany, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

905 000 zł

18 100 m²

50 zł/m²

Działka rolna, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

905 000 zł 18 100 m² 50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 905 000 zł (50 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 18 100 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 12m; szerokość: 30m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Emperor, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EMP-GS-10534

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.966611, 20.843556

Jeziorzany, ul. Ogrodowa
Numery Ewidencyjne 242 i 243

Media
Woda - na działce
Prąd i gaz - przy granicy działki

Wymiary
12m x 30m x 605m x 31m x 624m

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny rolne (symbol R). Brak możliwości zabudowy. (...)

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy